036ef0c02560c90b03d2fe9a905860d2,62,37.jpg

BIP

Dla rodziców

Strona główna

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej

2024

zawodygminne

"Bo jest sportem dla inteligentnych. Trzeba w tej grze myśleć i to nie jest na zasadzie „bij -zabij”, „biegnij, kopnij”, tylko tutaj trzeba pomyśleć. Każda akcja musi być przemyślaną i nie ma tak, jak w piłce nożnej, że można wykonać 40 strzałów na bramkę i ten najbardziej przypadkowy wpadnie do bramki i jest się bohaterem. Tutaj 40 razy uderzy się poza boisko i się przegrywa mecz. Tutaj trzeba o każdy punkt walczyć i o każdy punkt „gryźć parkiet” ze wszystkich sił. Tutaj trzeba zawsze dawać z siebie wszystko."

Sebastian Świderski

przerwa1

 

 

 Pokaz historyczny -  „Powstanie Styczniowe”

 

pokaz historyczny 1

„Historia jest świadkiem czasów, światłem prawdy, życiem pamięci, nauczycielką życia.”
                                                                                                                                                   Cyceron

przerwa1

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 themes  Valid XHTML and CSS.